• ساعت : ۸:۳۴:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ 
پیام شهردار بابل به مناسبت بزرگداشت رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد

پیام شهردار بابل به مناسبت بزرگداشت رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل مهدی کیانی شهردار بابل بمناسبت بزرگداشت رحلت حضرت امام خمینی و قیام ۱۵ خرداد پیامی به شرح ذیل صادر نمود:

 

بسمه تعالی

 

نیمه خرداد هر سال یادآور حزن و اندوه و ایثارگری ها و شهادت مردان شجاع و دلیر این سرزمین است.

 

روح ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، احیاگر دین ، مروج اخلاق ، معنویت و عدالت ، حامی مستضعفان حضرت امام خمینی (ره) در ۱۴ خرداد همراه با یاران شهیدش درقیام ۱۵ خردادبه دیار باقی شتافت و کشور و جهان اسلام را مملو از حزن و غم و اندوه کرد.

 

امام خمینی(ره) مبارز خستگی ناپذیری بود که در راه نجات میهن و اعتلای وطن و مقابله با استعمار و استبداد قیام کرد و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را با الگو گیری از قیام کربلا بنیان نهاد. امام خمینی(ره ) با رهبری مدبرانه خود و بسیج مردمی در برابر متجاوزان به وطن و ستمگران عالم و حامیان غرب و شرق آنان ایستاد وعزت و عظمت وسرفرازی را به ملت ایران به ارمغان آورد.

 

ارتحال جانسوز امام امت با این ویژگی ها و خصایص برجسته و ممتاز غمی اندوه در میان علاقمندان و مریدان ایشان ایجاد کرد و قیام ۱۵خرداد مردم مومن ورامین هم در جهت حمایت و پشیبانی ازآرمان ها و اندیشه های این امام بزرگوار شکل گرفت و شهادت یاران امام در این روز تاکیدی بر حقانیت راه راستین انقلاب بود.

 

بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و همه شهداء انقلاب و به ویژه شهداء ۱۵خرداد درود می فرستیم و از خداوند متعال می خواهیم که مارا از ادامه دهندگان راهش قرار دهد.

 

#شهرداری_و_شورای_اسلامی_شهر_بابل

🆔 https://t.me/baghemellii

🆔 Https://eitaa.com/baghemeli

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها