• ساعت : ۸:۳۱:۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ 
حجت‌الاسلام حسن روحانی امام جمعه بابل :
رویكرد مثبت مردم به شهرداری بابل در پرتو ارائه خدمات مطلوب است.

حجت‌الاسلام حسن روحانی امام جمعه بابل :

رویکرد مثبت مردم به شهرداری بابل در پرتو ارائه خدمات مطلوب است.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل رویکرد مثبت مردم به شهرداری بابل در پرتو ارائه خدمات مطلوب است.این مطلب را حضرت حجت‌الاسلام حسن روحانی امام جمعه  شهر بابل در دیدار با مهدی کیانی شهرداربابل ، سیدعلی رحیمایی، هادی علیپور معاونین شهردار و  مجتبی ابراهیم زاده مدیر روابط عمومی شهرداری بابل بیان داشت و افزود: الحمدالله این سالها شهرداری ها پروژه محور شدند  و وقتی مردم شاهد ارائه خدمات از سوی شهرداری ها هستند و علاقه مندی آنان به پرداخت عوارض به شهرداری افزایش می‌یابد.

 

ایشان اظهار داشت: اقدامات خوبی در خصوص روکش سراسری آسفالت در سطح شهر و خیابان های اصلی توسط شهرداری در حال انجام است که مراجعات زیادی از سوی شهروندان صورت می‌گیرد که از این اقدام شهرداری بابل تقدیر دارند.

 

ایشان با انتقاد از شرکت های حفار و برخی از اشخاص حقیقی که بدون هماهنگی و اطلاع شهرداری نسبت به کنده کاری و حفاری آسفالت در معابر به ویژه محلات اقدام می‌نمایند گفت: جای تاسف است که در برخی نقاط شهرداری آسفالت می‌نماید و در عرض چند ساعت توسط اشخاص حقیقی کنده کاری اتفاق می‌افتد و شهرداری باید این هزینه های سنگین را دوباره متقبل شود ،باید  به مردم اطلاع رسانی کنیم  و همه باید از سرمایه شهر مواظبت و نگهداری نمایند.

 

ایشان از شهردار بابل خواستند تا با جدیت با شرکت های حفار که بدون ضوابط و مجوز کنده کاری می‌نمایند برخورد شدیدی به عمل آورند.

 

امام جمعه بابل همچنین گفت در برخی از محلات به ویژه بافت قدیم شهر بر اثر بالا بودن سطح آب یا حفاری غیر مجاز، شکست آسفالت رخ داده است، که بعضا برخی ساکنین به بنده مراجعه می‌کنند و‌گلایه دارند لذا از شهرداری درخواست داریم که در رفع این موانع اهتمام نمایند.

 

خطیب جمعه بابل در خاتمه با قدردانی از مجموعه اقدامات نظارتی شهرداری و پاسخگویی به شهروندان تقدیر و تشکر نمود.

 

در ابتدای این جلسه  مهدی کیانی شهردار بابل گزارشی از پروژه های شهرداری بیان داشت و تاکید نمود،علاوه بر آغاز آسفالت روکش سراسری  در تعدادی از خیابان های اصلی که به صورت شبانه اجرا میگردد(که برنامه اصلاح برخی معابر داخل محلات هم شروع شده) و به موازات آن تعدادی از پروژه ها در حال انعقاد قرارداد هستند که به زودی شاهد شروع شدن تعداد دیگری از پروژه ها خواهیم بود.

 

شهردار بابل ضمن تشکر از حمایت و تذکرهای مشفقانه امام جمعه بابل از همکاری شورای  اسلامی شهر،فرماندار ویژه، و دستگاه قضایی و همراهی و صبوری شهروندان قدردانی نمود.

 

#شهرداری_و_شورای_اسلامی_شهر_بابل

🆔 https://t.me/baghemellii

🆔 Https://eitaa.com/baghemeli

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها